KONST / Litografier / Färglitografier 16417275
nr 1641 7275
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 64x82-75x85 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:47:46
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist